У Італії знову заговорили про повернення до часів, коли число ковідних хворих зашкалювало. ЗМІ стверджують, що переважна більшість госпіталізованих з важким перебігом хвороби – невакциновані громадяни. Керівники деяких лікарень у розпачі твердять, що темні дні пандемії повертаються.

Ковід у Італії знову наступає

За словами керівника одного з відділень інтенсивної терапії лікарні міста Трієста, кількість хворих з кожним днем зростає. Умберто Луканджело твердить, що ситуація стає загрозливою, як у перші дні пандемії 2020 року. Багато людей було госпіталізовано після акцій протесту проти введення covid-сертифікатів, де громадяни, звичайно, не дотримувалися дистанції, масочного режиму та інших правил санітарної безпеки. Лікар заявив, що медичному персоналу доводиться працювати у дві зміни, а завантаженість лікарень з кожним днем збільшується, наближаючись до катастрофічної.

Також сеньйор Умберто заявив, що багато людей, які не вакцинувались та потрапили на лікарняне ліжко, дуже жалкують, що завчасно не зробили щеплення. Проте є й такі, що не вірять у коронавірус, вважаючи його науковою фантастикою або корпоративною змовою.

Багато спеціалістів пов’язують збільшення числа хвороб саме з активізацію протестів проти зелених перепусток.

Коментарі