Нещодавно прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте озвучив рішення уряду щодо посилення карантинних заходів, враховуючи збільшення числа заражень коронавірусною інфекцією. За кілька днів до цього режим надзвичайної ситуації було подовжено до 31 січня 2021 року. Таким чином уряд намагається вберегти жителів Апеннін від нової хвилі пандемії що, схоже, починає наступати. Наразі карантинні обмеження не настільки суворі, але за їх дотриманням будуть пильно спостерігати правоохоронці.

Як проб’є 12 раз, або Попелюшко, поспішай!

Згідно з новим пакетом заходів перестороги, тратторії, піцерії, кав’ярні та ресторани будуть зачинятися не пізніше 12-ї години ночі. Інші заклади громадського харчування не працюватимуть вже о дев’ятій годині. Черги також попали під заборону – не можна скупчуватися біля порогів ресторанів та кав’ярень, а також на площах і у парках.

Тепер на весіллях, похованнях та інших церемоніях не можна буде збиратися більше ніж 30 людям. Шкільні екскурсії та походи також поки що залишаються у минулому, оскільки зараз їх організовувати заборонено.

Даний декрет буде діяти 30 днів, але якщо ситуація вийде з-під контролю, вступить у силу особливе розпорядження і локдаун продовжать та посилять. Ну, і звичайно, залишається обов’язковим носіння медичних масок навіть на відкритому повітрі.

Коментарі