Більшість людей міркує стереотипно. Саме з цієї причини для багатьох Італія починається і закінчується Римом, Венецією та Неаполем. Вважати так – велика помилка, тому що країна Апеннін дуже багатогранна та багато в чому несподівана. Сьогодні спробуємо коротко описати Італію нетуристичну – мальовничу, врівноважену та затишну.

Трійця для мандрівників

Перше місце у списку займає гірське озеро Мольвено, що розташоване у Доломітових Альпах на висоті 900 м над рівнем моря. Тут дуже спокійно та гарно у будь-яку пору року. Восени, наприклад, гори вкриваються золотавим серпанком, а повітря стає невимовно прозорим. Озеру вже понад 3 тис. років, отож воно знаходиться у самому розквіті. Сюди потрібно приїжджати тим, хто зморений міською круговертю – тиша та спокій вилікують будь-яку буремну душу.

Кьоджа – наступний пункт нашої подорожі. Якщо поглянути на світлини цього невеликого міста, то можна засумніватися, чи не Венеція це, часом? Насправді, містечко нерідко називають молодшою сестрою Венето. Тут є міст дуже схожий на Ponte di Rialto та безліч широких каналів. Якщо підняти голову вгору, то можна помітити ще одну характерну особливість, притаманну не тільки Венеції – камінні труби, викладені оригінально, спідничкою.

Останній пункт нетуристичного маршруту – місто Азола. Його недарма називають містом тисячі панорам – з будь-якої локації відкривається невимовно гарний краєвид і кожного разу різний! Азола дуже старовинна, навіть ритм гамірливого сучасного життя в ній – неспішний та розмірений, немов у середньовіччі.

Коментарі