У основної маси людей Італія асоціюється з величними горами, чистими пляжами, смачними наїдками та гостинними жителями, але є й такі, хто незадоволений життям у цій країні та при першій можливості покидає її кордони. Смаки у кожного різні, тому засуджувати думки, які не співпадають з настроями більшості, не потрібно – краще просто вислухати їх та спробувати зрозуміти.

Відчуженість та недолуга система освіти: а що вам не подобається в Італії

Розповімо історію людини, якій не пощастило знайти в Італії принад особисто для себе. Хлопець проживав у країні, починаючи з підліткового віку, але так і не зміг реалізуватися на теренах цієї держави. Що ж йому не сподобалося у Італії та чи згодні ви з його думкою?

  • Місцеві жителі. Про італійців говорять, що вони дуже експресивні. Проте не всі знають, що іноді громадяни цієї країни не тримають слова та не відрізняються пунктуальністю. Але є ще один цікавий момент – незважаючи на зовнішню дружелюбність, чужинець італійцеві повністю «своїм» не стане ніколи. Знову ж таки, це суб’єктивна думка.
  • Система освіти. На думку людей, які навчалися у різних школах Італії – від столичних до сільських, знання там даються дуже поверхові та неоднорідні. Наприклад, багато чого залежить від вчителя (власне, як і в Україні). Якщо педагог зацікавлений у своєму предметі, то учень буде знати його на зубок. Але більшість вчителів дають дуже посередні знання, тому закінчуючи школу, діти виходить у життя з невеликим інтелектуальним багажем. Незважаючи на все, італійські атестати та дипломи признаються у Європі, на відміну від українських.
  • Транспорт. Нашому візаві не пощастило – ні єдиного разу автобус не приїхав, згідно розкладу. За його спостереженнями, італійський транспорт взагалі не рахується з розкладами, окрім метрополітену. Тому, якщо ви запізнюєтесь, вихід єдиний – спіймати таксі або сісти на власний автомобіль.

Можливо, все це правда, але істина у кожного своя – кому як пощастить. І все одно, що б хто не говорив, Італія – країна-казка: атмосферна, романтична і чарівна. Вона непередбачувана, як симпатична жінка – то обдає холодом морських вітрів, то цілує теплими сонячними променями, то зваблює чудовими пейзажами…

Коментарі