Туристичний сезон з горем пополам розпочався, а отже Італія як держава, що ніколи не скаржилася на відсутність гостей, поспішає озвучити «білі» списки країн, звідки мандрівники можуть приїздити на Апенніни безперешкодно. Але є й держави, громадяни яких будуть вимушені по приїзді два тижня провести в суворій самоізоляції.

«Білі» та «сірі»: актуальні списки країн

В’їзд до Італії з метою туризму дозволено гостям, що прибувають з держав ЄС і Шенгенської зони, а також зі Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Андорри, князівства Монако, республіки Сан-Марино і Ватикану, повідомляє Національне агентство Італії по туризму. Це означає, що громадяни зі вказаних країн будуть проходити лише стандартний митно-прикордонний контроль, без тривалої затримки в обсервації. Але так пощастило не всім.

Іноземні громадяни, які проживають в Алжирі, Австралії, Канаді, Грузії, Японії, Чорногорії, Марокко, Новій Зеландії, Руанді, Сербії, республіці Корея, Таїланді, Тунісі, Уругваї, теж можуть в’їхати до Італії, але їм доведеться пройти 14-денну ізоляцію.

«Кожні два тижні перелік країн, що не входять в ЄС-спілку, і держав-учасниць Шенгенської угоди, буде переглядатися, а інформація оновлюватиметься» – уточнюють представники ENIT. Ця невизначеність абсолютно зрозуміла, адже ситуація на планеті змінюється буквально щодня.

Коментарі