Між островами Корсикою та Сардинією знаходиться невеличкий шматочок суші, який називається Буделлі. Він абсолютно безлюдний за виключенням всього однієї людини на ім’я Мауро Моранді. Італієць, якому наразі 82 роки, довгий час був негласним наглядачем острову. Проте у цьому році все змінилося і чоловік покидає Буделлі назавжди.

Історія італійського відлюдника

У 1989-му, тобто біля 30 років тому Мауро Моранді оселився на острові Буделлі. Мотив був дуже простим: йому набридло суспільство споживання, яке панувало у Італії. Тому чоловік, пропливаючи на катамарані у напрямку Полінезії і помітивши невеличкий острівець, вирішив залишитися на ньому назавжди. Оселився Мауро Моранді у будівлі колишньої радіостанції, яку побудували тут і ще за часів Другої світової війни.

Рівно 32 роки Мауро Моранді охороняв острів, старанно розчищав доріжки, підтримував чистоту пляжів та навіть організовував екскурсії для мандрівників. Треба сказати, що пляжі тут унікальні, рожевого кольору. Цим вони зобов’язані особливим мушлям, які можна знайти тільки на цьому острові.

Проте, у 2020 році італійська влада почала настійливо виживати відлюдника з райського Буделлі. Громадяни, небайдужі до цієї історії, зібрали 20 тисяч підписів, у результаті чого Мауро залишився на острові. Але пройшов рік і плани італійця змінилися – наразі він збирається назавжди покинути Буделлі та переїхати на велику землю, щоб оселитися у орендованій квартирі. Виявляється, всьому виною кохання: у Мауро з’явилася жінка – вчителька із Беневенто, з якою він познайомився за допомогою гаджетів.

Коментарі