Недарма говорять, що Італія – колиска світової культури: навіть до вакцинації жителі Апеннінського півострова підійшли досить неординарно та творчо. Важливий захід стартує з наступного місяця, тому уряд посилено готується до цієї події: розробляти дизайн павільйонів для вакцинації навіть запросили знаного архітектора Стефано Боері. Символом заходу став первоцвіт – митець обрав його не даремно, адже це знак відродження та початку нового життя.

Павільйони у формі пролісків: життя продовжується

Компанія щеплень почнеться вже з наступного місяця. Відомо, що пріоритет буде віддаватися людям з хронічними захворюваннями, літнім громадянам, медпрацівникам, вчителям, правоохоронцям, тощо. У найближчий місяць на теренах Італії зведуть щонайменше 300 тимчасових павільйонів. Надалі їх кількість планується збільшити до півтори тисячі.

Стефано Боері у першу чергу відомий міланським проектом Вертикальний ліс. У планах митця первоцвіт спочатку не фігурував – архітектор роздумував над більш звичними символами, таким як маска з хрестом. Але потім Стефано вирішив піти більш нетривіальний шляхом і зупинився на стилізованому силуеті первоцвіта. Вакцинація пройде під девізом: «Італія відроджується з квіткою». Захід стане актом громадянської відповідальності, любові та поваги один до одного.

Цікаво, що автор проекту відмовився брати гроші за свою роботу, адже нещодавно пережив особисту драму на тлі коронавірусу. Уряд планує вакцинувати більшість італійців до вересня 2021 року. А павільйони, зроблені з біологічних матеріалів, дуже швидко розберуть та знищить без нанесення шкоди природі.

Коментарі