Паоло Несполі – знаменитий італійський астронавт. Він пробув на орбіті Землі 313 днів, адже двічі був включений до складу екіпажів Міжнародної космічної станції. З цими показниками він займає друге місце серед астронавтів Європейського космічного агентства. Нещодавно Несполі заявив – у нього розвинулася пухлина мозку.

Рак – хвороба століття

Не дивлячись на пандемію Covid-19, інші хвороби зовсім не збираються здаватися. Наприклад, рак. Ця страшна недуга не щадить нікого – ні дітей, ні дорослих, ні літніх людей. Ось і 64-річного Паоло Несполі вона не обійшла стороною. Раніше астронавт проходив щорічні обстеження (майже 20 років поспіль), але у минулому році, у зв’язку з пандемією, доступ до клінік було обмежено і чоловік не зміг вчасно пройти планову діагностику. Діагноз Паоло було поставлено після томографії, яку він таки зробив у кінці листопада минулого року.

Лімфома поділила його життя на до та після. Чоловік перестав приймати участь у публічних заходах та зупинив майбутні проекти. Біля 10 місяців астронавт лікувався та признав, що йому складно підрахувати кількість днів проведених поза стінами лікарень.

Проте, Паоло зазначає що світло у кінці тунелю все ж з’явилося – хворобу зупинено. Італійський астронавт розповідає, що задовго до обстеження відчував велику слабкість, яка зараз поступово проходить.

Декілька днів тому Несполі, одягнений у іменну куртку Італійського космічного агентства, вперше з’явився перед камерами, але виглядав дуже схудлим та змарнівшим.

Коментарі