Поліція Сицилії заарештувала двох фермерів за підозрою у розпалюванні лісових пожеж. Для чого чоловіки це робили? Основною версію є те, що вони таким чином звільняли площі пасовиськ для своїх овець. Більше того, правоохоронці стверджують, що чоловіки планували ще одну масштабну пожежу.

Знайшли винуватців-паліїв

Поліція міста Сиракузи, що знаходиться у північно-західному регіоні Сицилії, заявляє: розслідування показало – фермери відповідальні як мінімум за дві пожежі у цьому районі в липні місяці. Нагадаємо, що температура на італійському острові вже декілька днів сягає 50 градусів по Цельсію.

Метою паліїв було збільшити площу пасовищ, щоб зекономити гроші на кормах для тварин. Записи розмов двох фермерів продемонстрували, що вони планували ще одну пожежу. Їх не вельми хвилювало, якими будуть наслідки для навколишнього середовища, суспільного порядку та безпеки.

Міністр з екологічних питань Роберто Чінголані заявив, що майже 70 % лісових пожеж цим літом виникли завдяки необережності або злому умислу. Наприклад, на тому тижні відеокамера випадково зафіксувала чоловіка, коли він підпалював сухий кущ у сільській місцевості недалеко від Неаполя. Мотиви фіксуються різні – від можливості будівництва та страхових виплат до створення додаткової роботи пожежникам.

Коментарі