Італійські фермери виростили найбільший у світі плід вишневого дерева, який внесли до Книги рекордів Гіннесса. І це незважаючи на те, що 2021 рік видався відверто несприятливим для італійської вишні – погода була доволі поганою для адекватного росту соковитої ягоди. Але це не завадило Альберто та Джузеппе Россо з містечка Печетто Торінезе прославити свою країну, зібравши відмінний врожай.

Вишня Кармен – рекордсмен серед ягід

Два фермера, що проживають у містечку, яке знаходиться у семи кілометрах від Туріну, в П’ємонті, вирощуванням вишні займаються дуже давно. І не перший рік помічають, що сорт Кармен зазвичай виростає до гігантських розмірів. У цьому році Джузеппе та Альберто вирішили не втрачати свого шансу та за допомогою експертів зареєстрували офіційний рекорд.

Вишні виросли дійсно велетенські – ягода вагою 33 грама перевершила попередній рекорд – майже 26,5 грамів, який належав фермеру з міста Феррара. І це у той час, коли кожна четверта ягода гинула з причини поганої погоди! Попри все, Італія залишається основним постачальником вишні у Європейському Союзі. Майже 30 тисяч гектарів угідь розміщені у Апулії, Кампанії, Емілії-Романьї, Венето та Лаціо.

Щодо сім’ї Россо, якій Італія завдячує світовим рекордом, натхненний клан вирощує вишню вже більше століття!

Коментарі