Як відомо, Італія є законодавицею світової моди – купальники також не складають виключення. У гардеробі кожної дівчини або жінки вони є дуже важливими, адже, якщо купальник не сяде, як потрібно, відпустка буде безнадійно зіпсована! Тож, розглянемо, які моделі нині у моді.

Бікіні чи монокіні: вибираємо потрібне

Звичайно, найбільш популярні купальники – це бікіні, що складаються із бюстгальтеру-шторки та трикутних плавок на зав’язках. Проте не кожній дамі така модель підійде. Але сумувати не потрібно – альтернатива є завжди! Взяти хоча б прекрасний оригінальний варіант – танкіні: ця модель доволі універсальна та підійде на будь-яку фігуру. Танкіні можна назвати найбільш європейською моделлю купальника, але є у неї один недолік – загоріти в такому вбранні доволі важко. Якщо для вас цей момент є важливим, то можна розглянути варіант bando з ліфом без бретелів.

Також зверніть увагу на монокіні – купальник, що ідеально сяде на струнку фігуру та прикриє проблемні місця у області живота.

Італійські купальники, як ніякі інші, славляться якісним ефектом пуш-ап. У них дівчата виглядають максимально природньо та сексуально. Наразі поролонові вставки активно заміняються силіконовими, що виглядає більш привабливо, а користуватися таким купальником практичніше, адже він не всотує в себе воду, тому швидше сохне.

Насолоджуйтесь відпочинком на курортах Італії та будьте здорові!

Коментарі