Для багатьох громадян давно стали звичкою публікації яскравих фотозвітів на сторінках у «Фейсбуці» та «Інстаграмі». Але є люди, які проявляють до подібних світлин практичний інтерес. Мова йде про новий вид Instagram-злодіїв, що з’явилися відносно недавно.

Під прицілом – профілі знаменитостей

Виявляється, група винахідливих злодіїв з міста Мілану уважно відслідковувала фотозвіти про розкішне життя знаменитостей, а потім використовувала інформацію, щоб проникнути до чужого житла. Поліція називає їх злодіями-акробатами, бо учасники банди потрапляли до квартир у буквальному сенсі, деручись стінами.

Відстежити знаменитостей злодіям допомагали теги та дані геолокації, адже селебріті звикли викладати в мережу кожен свій крок. Відомо, що банда з Мілану має сербське коріння.

Виявити групу допомогла одна з камер, встановлених на центральній вулиці північної столиці Італії. Запис демонструє, як один злодій дереться по стіні, а інший знаходиться внизу. Поліції відомо, що в той самий час декілька учасників банди вже знаходилися у квартирі.

До угрупування «злочинних альпіністів» увійшов навіть 17-річний підліток, який дуже скоро постане перед судом у справах для неповнолітніх. За рік існування учасники банди обнесли будинки телеведучої Ділетти Ліотти, захисника міланського «Інтера» Ашрафа Хакімі, а також Елеонори Інкардони.

Коментарі