Стаття 10 закону від 7 липня 2016 р. Н. 122 та міністерський циркуляр

Норми, що містяться в європейському праві 2015-2016

Закон n. 122 від 7 липня 2016 р. Набрання чинності положенням 23.07.2016. Згідно з цим законом, дозвіл на проживання видається також дітям віком до 14 років.

Закон 7 липня 2016 р. п. 12. У статті 10 встановлено обов’язок видавати індивідуальний дозвіл на проживання для неповнолітніх іноземних громадян, незалежно від їх віку. Аналогічно тому що вже було зроблено для неповнолітніх іноземних громадян, старших 14 років, тепер усі неповнолітні мають мати власний дозвіл на проживання “немовляти” і не відзначатимуться у батьківських дозволах на проживання.

Ця практика вже застосовується з 2013 року майже у всіх відділеннях поліції, враховуючи той факт, що внесення змін до регуляторних норм передувало експериментальному періоду, протягом якого однак посвідчення особи на проживання неповнолітніх було безкоштовним.

З набранням чинності закону 7 липня 2016 р. Н. 122, як зазначає Міністерство внутрішніх справ в PROT 33530 від 3 серпня 2016 року, вартість дозволу на проживання дитини стягується з індивідуального користувача, навіть якщо він неповнолітній.

Сума для іноземних неповнолітніх

Звідси випливає, що батьки неповнолітнього, які запитують електронний документ або той, хто здійснює батьківські повноваження щодо неповнолітньої особи, повинні будуть сплатити 30,46 євро, необхідні, згідно з чинним законодавством для видачі індивідуальний дозвіл на проживання в Італії.

Оплата повинна бути здійснена поштовим дорученням, а квитанція про оплату повинна бути доставлена у відповідні відділення. Для того, щоб платіж вважався дійсним, крім того, у поштовому дорученні необхідно повідомити ім’я та прізвище неповнолітньої особи, яка просить дозвіл на проживання, у розділі “у виконанні”, а не батьків чи виконувача батьківських обов’язків.

Крім сплати суми, що стосується видачі індивідуального дозволу на проживання, батькам або виконувачу батьківських обов’язків доведеться заплатити ще 16 євро за поштову марку і 30 євро безпосередньо для Poste Italiane за гарантовану послугу доставки у комплекті з заявою на отримання дозволу на проживання чи його поновлення.

З іншого боку, внесок за видачу / поновлення дозволу у розмірі від 80 до 200 євро, в залежності від терміну дії документу, не повинен сплачуватися.

Тому загалом подача заявки на отримання дозвіл на проживання для дітей віком до 14 років коштуватиме 76,46 євро для кожного неповнолітнього.

Коментарі