Ми дуже раді що Ви завітали на наш сайт UKRITA.COM!  Цей портал  створений для слов’ян, які з тих чи інших причин перебувають в Італії, або цікавлятся цією чудовою країною. Ми раді усім хто нас читає, італійцям та іншим іноземцям. Наш сайт націлений на україномовних відвідувачів, але ми хочемо щоб усі могли бачити і розуміти про що йдеться у статтях, тому dи можете скористатися перекладечем прямо в нас. Ми будемо дуже щасливі якщо ви залишите відгуки чи коментарі на нашому порталі, або напишете щось. 

Ми негативно ставимося до нецензурних слів, суперечка про політику чи релігію. В нас не можна ображати інших, та провокувати до створення конфліктних ситуацій. Не додавайте два рази один і той самий матеріал, для деяких категорій користувачів необхідно зачекати перевірку модераторів перед публікацією. Наші модератори переглянуть ваші пропозиції та обов’язково опублікують ваші матеріали. Не додавайте заборонені товари, послуги та інформацію. Вибbрайте найбільш близькі  категорії та фільтри при додаванні записів. Спам тут теж ЗАБОРОНЕНИЙ.

Боти і Модератори активно слідкують за цензурою і спамом, але якщо ми щось пропустили, то ви можите нас повідомити тут.

Якщо знайшли якусь помилку на сайті, то повідомте нас.

Реклама доступна, а також ми можем взяти участь в благодійних проектах, в роскручуванні корисних сайтів для суспільства.

Співпраця з сайтами, обмін банерами

Коментарі