Наразі, мабуть, найбільш очікуваним медичним препаратом у світі є вакцина проти коронавірусу. За цей час хто тільки не анонсував її розробку та швидкий вихід у продаж – і Австрія, і Британія, і навіть Росія. Настала черга Італії – нещодавно було заявлено, що скористуватися цією фармацевтичною «соломинкою» можна буде вже на початку наступного року. Чи можна подану інформацію вважати правдивою? Це проясниться тільки з часом…

В очікуванні колективного імунітету

На Апеннінах у вересні розпочнеться виробництво вакцини від COVID-19. Спільною розробкою займаються британські вчені з Оксфордського університету і італійські фахівці. Про це повідомляє часопис Libero.

За словами керівника італійської біотехнологічної компанії Irbm, П’єро Ді Лоренцо, вакцина, яка вже пройшла успішні випробування на тисячі пацієнтів, з’явиться у вільному продажу орієнтовно в січні 2021 року.

«Зараз ми знаходимося на третьому етапі роботи, проводячи тести на 10 тисяч осіб. Якщо все піде добре, можемо припустити, що в кінці вересня стартує її виробництво у великих обсягах. А через 12 місяців у всієї планети буде імунітет» – зазначив Ді Лоренцо, пояснивши, що мова йде про мільйони доз нового медичного препарату. Очікується, що ціна однієї такої дози буде варіюватися від 2 до 3 євро.

Коментарі