Про це неймовірно прекрасне озеро, мабуть, найгарніше на теренах Італії, у буквальному сенсі складають легенди. Атмосфера тут просякнута романтизмом та лоском розкішного життя. Площа озера Комо – 146 квадратних кілометрів, а навкруги знаходяться вишукані вілли та маєтки знаменитостей. На березі водойми мріють придбати житло практично всі багаті та відомі люди планети, а деяким це вже вдалося зробити – будинки з видом на Комо мають Джордж Клуні, Стінг, Річард Бренсон. Чому італійська принада настільки популярна?

Озеро Комо – рай на Землі

Озеро Комо, яке по-іншому називають Ларіо – третє за величиною в Італії: його параметри складають 47 на 4 км. Глибина водойми досягає 410 метрів, тому це також одне з самих глибоких озер Європи. Воно знаходиться приблизно у 40 км від Північної столиці Італії Мілану. Друге ім’я озера – Ларіо, пішло від давньоримських авторів. Вчені вважають, що лексема означає «поглиблене місце».

Навкруг озера буяє рослинність – цвітуть гранатові дерева, оливи, каштани, кіпариси, лаврові кущі, олеандри, смоківниці та мирт. Оскільки Комо захищає надійна кам’яна стіна Альп, клімат тут має більш виразний південний відбиток. В озері водиться риба – карпи, форелі та сиг, ну, і звичайно, у регіоні активно розвивається туризм.

Озеро Комо неодноразово перетворювалося на декорації для знаних кінофільмів, наприклад, «Зоряні війни», «Казино Рояль», «Дванадцять друзів Оушена» та інших. Це зовсім не дивно, адже таких краєвидів ви не побачите більше ніде!

Коментарі