Питання мігрантів у Італії – довготривале й болісне, тому різні ЗМІ піднімають його знову і знову. Також ним переймається уряд, намагаючись з перемінним успіхом координувати зростаючий потік нелегалів з Чорного континенту. Але поки що віз і нині там…

Припиніть потік мігрантів: вимоги Ді Майо і Ламорджезе

Глави МЗС і МВС Італії Луїджі Ді Майо і Лучіана Ламорджезе у ході свого візиту до Тунісу в понеділок, 17 серпня, закликали владу цієї країни активніше протидіяти бізнесу перевізників мігрантів з Північної Африки до Європи.

Ді Майо заявив, що нелегально прибуваючих продовжать депортувати, а Ламорджезе, в свою чергу, зазначила, що Італія готова надавати Тунісу фінансову підтримку для перекриття незаконних «каналів поставки».

У вересні 2019 року влада Італії знову відкрила доступ в порти перевізникам нелегальних мігрантів. У результаті потік зріс у декілька разів. При цьому багато політиків проти такої невдалої стратегії, оскільки вважають, що допомогу можна надавати на місці, конкретно у тих географічних локаціях, які цього потребують.

Оскільки до навали мігрантів додалася ще й пандемія, то, звичайно, ситуація ускладнилася, як ніколи. Багато нелегалів наважуються на втечу з карантинних пунктів, представляючи потенційну загрозу громадянам Італії, що не може радувати мешканців. Саме це й намагалися донести до уряду Тунісу посадовці з Апеннін. Тільки от, чи буде відчутно позитивний результат?

Коментарі