Біля 30 людей заарештовано у рамках операції італійських борців з мафією, котрі провели її за допомогою європейських колег з Німеччини, Іспанії та Румунії. Боротьба з членами Ндрангети з перемінним успіхом ведеться не перший рік, адже це мафіозне угрупування наносить величезні збитки економіці та суспільству взагалі.

Мафія безсмертна? Не факт!

Цього разу важкого удару нанесено по декільком кланам могутнього мафіозного угрупування Ндрангета, яке діяло в основному у районі Туріну. В операції прийняли участь дві сотні співробітників антимафіозного управління, а також сотня агентів поліції, Фінансової гвардії та корпусу карабінерів. У Румунії, Іспанії та Німеччині 500 поліцейських також провели арешти і конфіскації. У рамках останніх були конфісковані не тільки банківські рахунки, але й майно, у тому числі, нерухомість та автомобілі на астрономічні суми.

Голова парламентської комісії по боротьбі з мафією Нікола Морро заявив, що розслідування та операція дозволили обеззброїти європейську мафіозну мережу Ндрангети. Справа в тому, що вона є дуже небезпечною, адже учасники мафії монополізувати територію для своєї злочинної мети, а також вони мають величезну економічну міць, що дозволяє розширюватися у будь-який локації Європи.

Коментарі