У Італії виходець із африканської країни Сомалі поранив ножем декількох пасажирів, що їхали з ним в автобусі. Італійська поліція затримала зловмисника після тривалої погоні. Чому стався інцидент, читайте далі.

Невдоволення, що переросло у різанину

Як сповіщає поліція, чоловік їхав у автобусі і його обурила чергова перевірка квитків. Тому першими від холодної зброї постраждали дві жінки-контролерки. Швидше за все сомалієць орудував ножем, який був при ньому. Жінки отримали поранення шиї та плеча, також постраждали ще троє пасажирів, включаючи дитину. Про їх стан наразі не сповіщається, говориться тільки, що вони отримали необхідну медичну допомогу та життю пасажирів нічого не загрожує. Контролерки якнайшвидше були доставлені до лікарні, наразі стан жінок стабільний.

Після того як сомалієць поранив декілька людей, у автобусі почалася паніка. Зловмисник агресивно вимагав зупинити транспорт та, як тільки водій дослухався до його вимог, відразу втік. На вулиці злочинець намагався захопити автомобіль, але після невдачі просто побіг у невідомому напрямку. Більше години поліція розшукувала неадекватного чоловіка, навіть довелося організувати гонитву, але зловмисника все-таки затримали та доправили до відділку.

На тлі таких випадків зрозуміло, чому багато італійців не бажають масової навали мігрантів до країни!

Коментарі