У зв’язку з карантином давно не чутно було про страйки, жорсткі волевиявлення або щось подібне. І ось перші проліски невдоволення проявили себе – на четвер, 21 травня, планується всеіталійський страйк. Відбудеться він чи ні? І чого воліють добитися протестувальники?

Фермери розлючені – допомога уряду недостатня

Збирачі врожаю в Італії мають намір провести 21 травня загальнонаціональний страйк, передає Rai в п’ятницю, 15 травня, з посиланням на заяву глави профільної профспілки Абубакара Сумахоро.

Представники галузі вважають, що запропоновані урядом заходи підтримки сільського господарства не тільки недостатні, а й вводяться з запізненням – з початку загальнонаціонального карантину пройшло вже два місяці. Підприємства галузі не отримують підтримки, частина економічних заборон продовжує діяти, і ситуація фактично змушує громадян шукати роботу на чорному ринку, сказано в публікації.

В кінці квітня 2020 року в Італії почало знижуватися число актуальних виявлених випадків коронавірусу. За даними на 14 травня, загалом померли 31 368 осіб з підтвердженим діагнозом «коронавірусна пневмонія», за добу цей показник збільшився на 262. За день до того кількість померлих збільшилася на 195. Одужали 115 288 осіб, при чому за добу ця цифра збільшилася на 2 747 (днем раніше – на 3502). Число підтверджених носіїв стало більшим на 992 (днем раніше – на 888). З урахуванням видужалих та загиблих загальне число носіїв коронавірусу за весь час епідемії становить 223 096. На даний час заражені 76 440 осіб – на 2 017 менше, ніж добою ​​раніше. Число заражених знижується вже більше двох тижнів.

Коментарі