Данте Аліґірі в «Божественній Комедії» згадував кохання Паоло І Франческа. Ця історія є правдивою і, навідміну від Ромео і Джулєта, персонажі не є вигадані. 

Франчиска була дочкою Гуідо Міноре (сіньор з Равенни), а Паоло був братом Джанджотто (сіньор з Ріміні). Саме Джанджотто мав брати собі в жінки Франчиску, а Паоло відігравав роль свата. Та серцю не можна наказати і Франчиска з Паоло закохались в одне одного. Про їх таємне кохання ніхто не знав, та рано чи пізно таємне стає явним. Джанджотто, щоб помститися, убив закоханих в замку Градари.

Ця історія кохання і її кінцівка зробили місто Градара знаменитим на просторах італійського півострова

Саме місто, як і всі міста фортеці, розташоване на пагорбі звідки відкривається вид на Aдріатичне морез однієї сторони і на Аппеніни з іншої. Панорама просто казкова, а якщо її з комбінувати ще з архітектурою міста, то це буде просто неперевершений мікс що залишиться в пам’яті у кожного. Щоб в цьому переконатися пропоную усім переглянути відео з міста на на ютуб-каналі «Українці з Італії», за нагоди прошу підписатися на канал і поставити вподобайку. 

Замок є перлиною історичного центру, його можна відвідати і проникнутися життям тих часів. Також в Градара знаходиться Театр Повітря ( Il Teatro Dell’Aria) де проводяться вистави з дресирoванними орлами. Ще в місті є музей тортури розташований в підземеллі. 

Раджу всім при можливості відвідати це невиличке містечко – хороші враження забеспечені. 

Коментарі