Над мальовничою долиною Феррет височіють гори, у обіймах яких розташувався готель Bivacco Gervаsutti. Номер у готелі зовні нагадує космічну капсулу, прикріплену на висоті 2 835 метрів. Таку форму гостьовий будиночок має недарма – подібним чином найкраще мінімізуються наслідки сильних снігопадів та сходження лавин. Крім того, яскравою особливістю гірського готелю є його колір – червоний дизайнери вибрали для того, щоб притулок швидше могли знайти альпіністи, яких накрило бураном.

Незвичний готель посеред гір

Окрім нетривіального зовнішнього вигляду, найбільш цікавими є види з вікна гірського готелю, особливо у гарну погоду. Притулок був змонтований на Монблані восени 2020 року і названий на честь альпініста Джусто Джервазутті, трагічно загиблого під час спуску з вершини Мон-Блан-дю-Такюль. Колись на місці цього готелю був дерев’яний будиночок, який звели у 1948 році і до нинішніх часів він потребував значної реконструкції та модернізації.

Новий готель, незвичний зовні, всередині доволі мінімалістичний, чимось схожий на купе потягу. Розміститися в ньому можуть до 12 людей включно. Вартість проживання у готелі – 30 євро з особи, але уточнювати кількість вільних місць потрібно по телефону чи електронній пошті базового альптабору.

У капсулі є комп’ютер з цілодобовим доступом в інтернет. Маршрут до готелю доволі довгий та проблематичний і стартує від селища Ла-Ваше, розташованого на висоті 1 650 метрів. Спочатку треба йти до льодовика Фрібузі, а потім – згідно з вказівниками. Загальний час сходження до готелю – приблизно чотири з половиною години, а також для цього потрібне спеціальне альпіністське спорядження та відповідна фізична форма.

Коментарі