Лікування – справа тонка. Але якщо за неї беруться люди, які не розуміються на медицині, процес перетворюється на гру у смертельну рулетку. Біда у тому, що саме ця категорія громадян активно роздає «корисні» поради, у які, на жаль, дехто вірить. Чого варті прикладання сечі чи фекалій до відкритих ран або споживання ртуті у період чумної пандемії! У подібних випадках краще вже дослухатися до середньовічного прислів’я: «Ліками і диявол зможе, а ти вірою спробуй!». Менше з тим, з появою Всесвітньої павутини фейків тільки побільшало. Пропонуємо ознайомитися з останнім хітом: увага – нові ліки від коронавірусу, 100 % результат!

Дихай глибше – живи довше!

Відомості про те, що горілка здатна позбавити від коронавірусу, ширяться Мережею не перший місяць. Спочатку її рекомендували активно вживати, але це застарілі методи – наразі інформація оновилася. Проте, до суті: нещодавно в Мережі з’явився відеоролик, в якому чоловік, представившись медиком, що мешкає на теренах Італії 20 років, пояснює, як за один день позбувся коронавірусу. Для цього потрібно всього-на всього регулярно дихати горілкою. Ось і все лікування!

«Це фейк» – в один голос волають лікарі і наголошують, що подібне лікування є дуже небезпечним. Ви запитаєте чому – адже, нічого страшного від вдихання етилових випарів статися не може. Так, але, якщо людина, замість того, щоб при перших симптомах звернутися до лікаря, буде дихати горілкою, то небезпека для здоров’я дійсно виникне. Тому громадянам в черговий раз рекомендують довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

«Не піддавайте своє життя небезпеці, дотримуючись порад невідомих зловмисників. При появі симптомів хвороби звертайтеся за допомогою до лікарів», – підкреслюють у ВООЗ.

Коментарі