З 6-го серпня 2021 року знову посилюються обмеження у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Італії. Зокрема, часопис Corriere Della Sera повідомляє, що вільно пересуватися країною та відвідувати масові заходи зможуть тільки громадяни, у яких є зелений паспорт.

Зелена перепустка: які двері відчиняє документ

Електронний документ дозволяє безперешкодно відвідувати кав’ярні, ресторани, масові розважальні заходи. Також дозволяється приходити до спортзалів, парків та басейнів, реєструватися та відвідувати конференції у реалі. Додаткового спецдозволу для цього більше не потрібно. При цьому дотримання соціальної дистанції та носіння медичних масок ніхто не відміняє. Водночас для поїздок у громадському транспорті зелена перепустка не потрібна.

Кому видадуть електронний зелений паспорт? Людям, які хоча б одного разу вакцинувалися від Сovid-2019. Незважаючи на деяке послаблення обмежень, влада Італії прийняла рішення продовжити режим надзвичайної ситуації до кінця 2021 року. Дивлячись на заходи, які ініціюють уряди багатьох країн, складається враження, що істерія з приводу пандемії Сovid-19 не закінчиться ніколи.

Коментарі