Якщо на планеті стається екстраординарна подія, то сильні світу цього – президенти держав, високопосадовці та інші представники політичного бомонду, обов’язково збираються на важливі конференції та саміти, створені задля вирішення подальшої долі людства. Мабуть, такий самий сценарій нас очікує й у тому випадку, якщо на Землю впаде астероїд (за умови, що броньовані бункери витримають і політики виживуть). Наразі ж на повістці дня єдине питання – пандемія COVID-19, способи її усунення та ймовірні наслідки.

Час збирати каміння: Рада двадцяти починає діяти

Міністри охорони здоров’я країн «Групи двадцяти» в неділю, 19 квітня, обговорили спільні заходи та координацію дій по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу. Про це повідомляється на офіційному сайті G20.

Як уточнюється, зустріч в форматі відеоконференції організована з ініціативи Саудівської Аравії. Крім міністрів охорони здоров’я країн «двадцятки», в переговорах візьмуть участь представники держав, що не входять в даний конгломерат, зокрема, Іспанії, Йорданії, Сінгапуру та Швейцарії, а також делегати від міжнародних і регіональних організацій, у тому числі Всесвітньої організації охорони здоров’я та Світового банку.

Згідно з останніми даними ВООЗ, в усьому світі виявлено вже більш ніж 2,4 млн випадків зараження новим коронавірусом та понад 165 тисяч людей померли від цього важкого захворювання.

Коментарі