Навіть люди далекі від спорту чули звістку про відкриття футбольного сезону, яке відбудеться незадовго. Але уряди ряду країн, у зв’язку з пандемією коронавірусу, воліють зробити це у доволі оригінальний спосіб – без запрошення глядачів. Такого історія ще не бачила, проте, можливо, ініціатива так і не буде здійснена. Чому? Читайте у матеріалі за посиланням!

Аніж так – краще ніяк!

Понад 400 фанатських об’єднань з різних країн Європи виступили проти планів відновлення перерваних через коронавірус футбольних чемпіонатів при порожніх трибунах.

У зверненні, розміщеному на порталі sportcampania.it., говориться приблизно про наступне: «Уряди оголосили про тотальний карантин, щоб захистити найважливіше – здоров’я людей. З цієї причини ми вважаємо більш розумною мірою повністю зупинити європейський футбол. Замість цього організації приймають рішення реалізувати єдину мету – відновити сезон».

Протестувальники додають: вони впевнені – для футбольних організацій мають значення тільки економічні інтереси. Саме тому вони ратують за проведення чемпіонатів за зачиненими дверима, без уболівальників, тобто «без серця, що б’ється на трибунах». Таким чином, фанати наполегливо просять компетентні органи припинити змагання з футболу до тих пір, поки відвідування стадіонів знову не стане звичкою, вільною від ризиків для громадського здоров’я.

Під зверненням поставили підписи фанатські об’єднання з Німеччини, Іспанії, Італії, Франції та інших країн. Додамо, що чемпіонат Німеччини має відновитися 16 травня, розіграш італійської серії А – в середині червня.

Коментарі