Сьогодні у небі Італії із “Giro d’Italia delle Frecce Tricolori” стартувала програма урочистостей, присвячених Дню Республіки 2 червня. Розпочався переліт у небі триколірними стрілами всіх регіонів Італії, який завершиться в неділю у столиці.

Ініціатива Pattuglia Acrobatica Nazionale охопить небесні простори всіх регіонів Італії. “Наш прапор є символом єдності: від сьогодні Frecce Tricolori буде малювати його щодня в італійському небі, пролітаючи над усіма регіонами”, – написав у своєму твіті міністр оборони Лоренцо Геріні.

Сьогодні, у понеділок 25 травня, після вильоту з Ріволто – резиденції Frecce Tricolori, літаки, розтинаючи небо смугами кольорів італійського стягу пролетіли над Тренто, Кодоньйо – першою червоною зоною надзвичайної ситуації в країні, Міланом, розмалювали небесний простір над Турином та Аостою.

Сьогодні вранці у Мілані Frecce Tricolori перетнули небо над головною площею міста, понад шпилями Дуомо. Два проходи аеробних патрулів ВВС довгими оплесками вітали сотні людей. Міський голова Мілана Джузеппе Сала з префектом міста Ренато Сакконе спостерігали за повітряною виставою з тераси собору. Frecce Tricolori віддали шану Ломбардії, регіону, який найбільше постраждав від надзвичайної ситуації пандемії, пролетівши також у небі над Кодоньйо.

Завтра вони торкнуться Генуї, Флоренції, Перуджі та Л’Аквіли, а в середу пролетять над Кальярі та Палермо. У четвер італійські триколори в небі побачать жителі Катандзаро, Барі, Потенци, Неаполя і Кампобассо. В п’ятницю вони перетнуть небо над Лорето, де знаходиться однойменне святилище Мадонни-покровительки dell’Arma Azzurra, Анконою, Болонья, Венецією та Трієсте.

Екскурсія небом Італії триколірними стрілами символічно завершиться 2 червня, в День Республіки, у Римі під час покладання лаврового вінка в all’Altare della Patria.

Коментарі