Зелені перепустки наразі дуже актуальні, тому шахраї не стидаються цим користуватися. Тож фальшивих сертифікатів, що свідчать про проведену вакцинацію, стає все більше і це дещо насторожує.

Потрібен зелений паспорт? Гайда у даркнет!

Італійські слідчі зупинили діяльність мережі злодіїв, котрі пропонували підробні сертифікати для цифрових записів про вакцинацію. Про це сповістила фінансова поліція Риму. Злодії використовували декілька облікових записів, що приводили користувачів до даркнету (це темна сторона легального інтернету). На платформах онлайн-торгівлі продавці пропонували підробки цифрового сертифікату в обмін на оплату в криптовалюті. Ціна варіювалася від 110 до 130 євро. На каналах «Телеграму» зареєструвалися тисячі користувачів. Більше того, з цих же акаунтів пропонувалися ампули з нібито вакциною проти коронавірусу!

Підтвердження цифрового сертифікату вакцинації у Італії дає повний захист від щеплень проти Сovid-19. Також документ дуже важливий для поїздок на теренах ЄС. Свідоцтво можна використовувати під час відвідин будь-яких суспільних заходів або подорожей Італією (наприклад, з цим документом можна спокійно їхати у червону зону або безперешкодно виїжджати з неї).

Отож будьте уважні та не порушуйте закон!

Коментарі