Очевидно, що життя у співіснуванні з пандемією не буде легким навіть у посткарантинний період. Особливо у великих містах, де нечисленна кількість мешканців користується громадським транспортом. Президенти Atm Арріго Джана та Ferrovie Nord Milano Андреа Гібеллі у листі, надісланому міністру транспорту Паолі Де Мішелі, говорять про неможливість дотримання соціальної відстані у громадському транспорті такому як потяги та метро. Достатньо було б обов’язкової маски.

“Гіпотетична відстань в один метра для Фази 2 обмежує пропускну спроможність системи пасажирських перевезень до 25-30% від кількості перевезених пасажирів у нормальних умовах”, – пояснюють Джана та Гібеллі. Вони наголошують, що обмеження, встановлене урядом, стосуватиметься як вантажопідйомності транспортних засобів, так і місць очікування громадського транспорту, як на зупинках, так і в підземних станціях, і для цього “транспортна пропозиція була б абсолютно недостатньою навіть за умови попиту, який, передбачувано, буде нижчим, ніж в докарантинній ситуації”. Маючи конкретний ризик створити “неконтрольовані та небезпечні для здоров’я людей масові зібрання і навіть призвести до потенційних проблем громадського порядку”.

З цієї причини вони просять Міністерство підтримувати лише критерій “заснований на зобов’язанні використовувати маски та адміністративні спрощення, щоб адаптуватись і, за необхідності, диверсифікувати пропозицію послуг громадського транспорту”.

Коментарі