Катання на лижах у мальовничій місцині, такій як Кортіна-д’Ампеццо – що може бути прекрасніше? Але не завжди – і у подібних райських куточках з людиною може статися лихо. Ось і сьогодні біда спіткала двох братів, одному з яких вижити не вдалося.

Небезпечна лавина: остання подорож у гори

За час пандемії ми звикли звертати увагу на статистику смертності від коронавірусу, проте інші небезпечні фактори теж нікуди не поділися – як от, наприклад, смертоносні лавини. Агентство ANSA сповіщає про те, що 9 травня у районі гори-трьохтисячника Tofana Di Rozes сталося лихо: двох братів, 23 та 27 років, що каталися на лижах, накрило сніговою хвилею. Молодшого хлопця врятувати не вдалося – лавина миттєво поглинула юнака, поховавши під тонами снігу, та протягла за собою декілька десятків метрів.

Через деякий час тіло знайшли альпійські рятувальники. Очевидці твердять: у вказаному районі ще були лижники, що обрали ці схили за їх красу та мниму безпечність. Загиблий юнак катався на плато, що називається Стовп. Брати приїхали вранці до притулку Анжело Ді Бона, а вже по обіді сталася трагедія.

До речі, саме 9 травня з деяких інших гірськолижних курортів теж надійшла звістка про підвищену тривогу щодо небезпеки сходження лавин. Тому гірські рятувальники наразі прочісують ці регіони, навіть залучили до цієї справи гелікоптер.

Коментарі