Італія – країна з безмежним потенціалом, прекрасною природою та щирими людьми. Це колиска світової культури, мистецтва та кулінарії, гостинна і дружня держава. У Італії безліч міст, найбільшими з яких являються Рим, Мілан та Неаполь. Спробуємо придивитися до них ближче та відшукати у кожному неповторну родзинку.

Найбільші міста Італії: преміальний топ

Місто Рим – наша перша зупинка. Чим воно відрізняється від інших, крім того, що є столицею Італії? Рим – це повноцінний екскурс у минуле. Невидимі, тендітні струни пов’язують Вічне місто з епохою Марка Аврелія. Імперський слід проглядається серед древніх колон Forum Romanum, на арені давно завмерлого Колізею, під куполом храму всіх богів – Пантеону, та у кришталевому сяйві бризок величного фонтану Треві.

А зараз Мілан: що ми знаємо про нього? Не будемо говорити шаблонами та згадувати нав’язлу на зубах фразу про «столицю моди». Між тим, у місті є декілька незвичних локацій, які не встигли розтиражувати туристичні компанії, отож, Мілану є чим здивувати уважного та неспішного мандрівника. До прикладу, тут є дуже цікавий комплекс Ca’ Granda, до якого входить архів місцевого шпиталю, що включає папери, датовані 15-м століттям, розгалужена система, штолень, а також старовинне кладовище.

Napoli або Неаполь – третє найбільше місто Італії. Але знамените воно не тільки цим. Vedi Napoli e muori – полюбляють говорити жителі Неаполя, що означає «подивися на Неаполь, поки живий». І вони мають рацію – місто підкоряє з першого погляду. Саме тут можна побачити грізний Везувій та древні, напівзруйновані Помпеї і Геракланум, унікальний собор Святого Януарія, прекрасну капелу Сан-Северо, середньовічну фортецю Кастель-дель-Ово та багато інших історичних місць.

До всього сказаного треба додати, що Рим, Мілан та Неаполь мають неповторну атмосферу, кожен свою, не схожу на інші міста. Щоб це відчути, їх просто треба відвідати…

Коментарі