Кожен з нас хоча б раз у житті проживав у якому-небудь готелі, але той, про який зараз піде мова, дуже незвичний. Він знаходиться у печерному італійському місті Матера, один з районів якого розташований серед древніх печер природного походження. Атмосфера готелю Sextantio Le Grotte Della Civita просочена середньовіччям та викликає ілюзію, що сучасна людина раптово потрапила у минуле.

Розкіш з середньовічним присмаком

Інтер’єр готелю Sextantio Le Grotte Della Civita у місті Матера продиктований самою природою: кам’яні склепіння печери гармонійно перетворилися у стелю, а невеликі улоговини – у зручні полиці для книг та свічок. Щодо внутрішнього оздоблення, то він виконаний у мінімалістичному стилі, проте у готельних номерах є все необхідне для комфортного існування.

У кімнатах готелю завжди прохолодно, навіть у часи особливої спеки. Номери коштують від 100 до 700 євро за добу – ціна залежить від розмірів приміщення та кількості людей, що будуть у ньому проживати. Іноді цінова політика змінюється, йдеться про святкові та вихідні дні. Цікаво, що у лаконічних кімнатах, освітлених мерехтливими сполохами свічок та обставленими старовинними дерев’яними меблями, є безпровідний інтернет, що працює стало і без перебоїв.

Найкращий час відпочинку у печерному готелі – весна, літо й осінь, адже взимку, незважаючи на якісний підігрів, вночі у кімнатах буває доволі прохолодно.

Коментарі