У Вічному місті, столиці Італії Римі є унікальні двері, які називають по-різному: Магічними, Небесними, Герметичними або Алхімічними. Суть від цього не змінюється – незвична і таємнича локація збудована чотири століття тому, а знаходиться вона на площі Вітторіо-Емануеле Другого, у центрі Есквілінського пагорба.

Містичні легенди Риму

Алхімічні двері з’явилися у столиці в 17-му сторіччі, згідно наказу Массіміліано Савеллі Паломбара, причому зроблено це було на території особистого маєтку маркіза. Вельможа захоплювався алхімією та езотерикою, тому збудував у себе справжню лабораторію для відповідних дослідів.

З цією історією пов’язана цікава легенда: говорять, що один з гостей маєтку, алхімік, довгий час перебуваючи у Єгипті та навчаючись різним магічним практикам, знайшов особливу траву, яка перетворювала будь-який метал на золото. На ранок цей чоловік пройшов крізь двері, і… немов випарувався, залишивши після себе золоті прути та манускрипт із загадковими символами. Саме вони зараз відтиснуті на Алхімічних дверях у Римі – маркіз наказав нанести руни на полотно, маючи надію, що коли-небудь він зможе розшифрувати таємничі знаки та створити філософський камінь.

Хто знає, можливо саме ви відкриєте загадку Алхімічних дверей – треба тільки знайти їх у Римі та як слід роздивитися незрозумілі символічні написи.

Коментарі