Відомий регіон виноробів розкинувся, оточений шістьма містами – Прато, Пістойя, Сієна, Піза, Ареццо та Флоренція. Долина вирізняється невимовною красою і, звичайно, величезними плантаціями виноградників – з цих соковитих ягід місцеві жителі роблять знане на весь світ вино.

Що можна побачити у регіоні К’янті?

Регіон умовно розподілений на декілька частин. Наприклад, у центрі дуже багато древніх архітектурних пам’яток, що розташовані серед золотавих нив та смарагдових перелісків. Центральна частина називається Класіко. Окрім неї помилуватися можна ще на шість унікальних областей – Руфіна, Монтальбано, Коллі Фіорентіні, Колліне Пізане, Коллі Арентіні та Колліне Монтеспертолі. Кожне з цих місць вирізняється особливими природними та архітектурно-історичними принадами. До прикладу, остання названа область знаходиться у оточенні мальовничих пагорбів, а Коллі Fiorentini славиться на весь світ своїми розкішними виноградниками та винами елітних марок.

Долина К’янті неодноразово була увічнена у художніх творах та картинах. Площа цієї місцевості складає 90 000 гектарів. Сюди варто приїхати, щоб покуштувати невимовно смачного вина, схожого на божественний нектар, а також помилуватися старовинними віллами та пологими пагорбами, оксамитовими лугами та килимами виноградників. Долина К’янті – один з найбільш мальовничих регіонів Італії.

Коментарі