Літня жінка, що проживає на північному сході Італії, під час жорсткого карантину, введеного владою через ситуацію з розгулом коронавірусної інфекції, зробила за день рекордну кількість походів до магазину – вона примудрилася сходити туди аж одинадцять (!) разів. За що була безжально оштрафована, повідомляє італійська газета La Repubblica.

Сеньйора, тримайте себе у руках!

Інцидент стався у суботу в невеликому містечку Градо, що розташоване у регіоні Фріулі-Венеція-Джулія на північному сході Італії. Тоді про цей випадок вперше повідомило місцеве друковане видання Il Piccolo, а наразі новина вже поширилася іншими італійськими СМІ.  

Відзначається, що літня італійка одного разу була помічена поліцією на вулиці. Коли вона в черговий раз пішла здійснювати покупки, правоохоронці закликали даму залишитися вдома, однак це не подіяло. Коли сеньйора вийшла за продуктами в одинадцятий раз, нерви у поліціянтів не витримали і вони виписали порушниці-рекордсменці штраф в розмірі 280 євро. При цьому, як повідомляє видання, якщо жінка не сплатить гроші протягом 30 днів, сума штрафу збільшиться до 400 євро.

Виникає цілком логічне питання: що саме жінка кожного разу купувала у магазині? Можливо, мав би сенс один-єдиний похід до крамниці, але зі списком? У всякому випадку, це точно обійшлося б їй дешевше!

Коментарі