У Італії дуже люблять дітей – це можна назвати національною рисою. Причому це роблять не тільки мами, котрим, як кажуть, сам Бог велів, але й абсолютно чужі люди – на вулицях не рідкість, коли стороння людина починає захоплено милуватися та обіймати симпатичного малюка. Беззаперечний факт – в Італії немає дитячих будинків у в нашому розумінні цього поняття. За дітьми, які залишилися без батьків, у буквальному сенсі стоїть черга!

Діти – національне багатство

Якщо дитина дуже погано себе поводила увесь день, що зроблять батьки з других країн? Звичайно, у якийсь спосіб покарають малюка. Але тільки не в Італії – тут дітям можна буквально все! Є окремі випадки, які відрізняються від загальної парадигми, проте в цілому ситуація саме така. Не тільки італійські мами, але й батьки – найкращі в світі. Вони залюблюють своїх дітей, оточують їх турботою та ніжністю, а також, на відміну від слов’янських чоловіків, тата дуже чекають дочок. Так склалося, що для італійського сина мама – найкраща жінка у світі, а дочка боготворить саме батька.

Замість дитячих будинків у Італії функціонує так звана каза-фамілия – повна імітація сім’ї, у якій не може бути більше 12 дітей. Італійці зробили все, щоб відійти від казенного підходу та створити абсолютно для всіх малюків найщасливіше дитинство. Каза-фамілія розташовується у приватному будинку, там традиційно є тато та мама, а також брати та сестри різного віку. І ніяких величезних інтернатів, дідівщини, безправ’я та знущань!

Це ще раз доводить, що Італія – прекрасна країна, у якій намагаються дати всім комфортне життя!

Коментарі