“Я хочу почуватися вільним”, – заявив 62-річний інженер

Жодна пандемія і жодні штрафи не здатні втримати у чотирьох стінах домівки любителя прогулянок із Річчоне, провінції Ріміні регіону Емілія-Романья. 62-річного інженера Ермініо Нобілі з Річчоне оштрафували дев’ять разів протягом лише дванадцяти днів за те, що він покинув будинок, ігноруючи обмеження, накладені урядом. Його штрафували за піші прогулянки, на велосипеді, на авто, завжди вдалині від дому, без серйозних причин, які виправдовували б пересування. Свої виходи-виїзди з дому чоловік пояснив важливою життєвою потребою – “бажанням дихати повітрям, необхідністю гуляти, рухатися і насолоджуватися сонцем”.

“Я хочу почувати себе вільно, я знаю, що порушую закон, але не можу залишатися зачиненим вдома”, – задекларував правопорушник у Resto del Carlino через кілька годин після накладення на нього дев’ятого штрафу після прогулянки по пляжі.

“Тим, хто хотів би наслідувати мене, я скажу, що однозначно не хочу йти проти держави. Я обрав собі невеликий простір. А примусові заходи необхідні в кожному громадянському суспільстві”.

Передостанній раз місцева поліція Річчоне оштрафувала інженера за те що він далеко заїхав від дому дорожнім велосипедом. Підписавши звіт карабінерів, чоловік заявив, що надсилатиме штрафи, отримані його адвокатом, вважаючи, що адвокат знайде “лазівку”, щоб не платити їм або принаймні платити якомога менше.

За кілька днів до цього карабінери перехопили його на переході між Коріано та Монтескудо, у Вальконці, де він також їздив на велосипеді. Штраф на дорогах Вальконки був сьомим. Перед тим, лише у неділю, його затримали двічі за один день – у Річчоне та в Каттоліка.

Коментарі