Багато міст Італії реалізують старі будинки дешевше, ніж вартість кухля запашного еспресо. Це далеко не новина, адже до пандемії такі домоволодіння (деякі навіть були майже зруйновані) влада активно розпродавала. Наразі у приморському Таранто знову стартував розпродаж будинків за привабливими цінами.

Житло за євро: рай у багатоповерхових будинках

Місто в Апулії виставляє на ринок нову партію житла – у цілому біля 50 квартир у дев’яти багатоповерхових будинках. Традиційно усі житлові позиції жадають капітального ремонту та знаходяться у старовинному районі Ізола-Мадре або Материнський острів. Локація виступає у відкрите море та є дуже древньою, саме тому влада жадає відродити цю історичну місцину. Найбільш привабливим є вид із вікон багатьох квартир, звідки відкривається панорама на мальовничу лагуну Таранто, яка славиться своїми незайманими пляжами та смачними мідіями.

Треба сказати, що це єдина прибережна територія, де пропонується настільки дешеве житло в Італії. Ті, хто цікавиться цим питанням, знають, що раніше подібні позиції пропонувалися у гірських і сільських регіонах, далеких від центру та моря – це були приватні будинки.

Звичайно, подібна ціна встановлена неспроста – покупці повинні виконати низку обов’язкових умов. Треба перебудувати та відремонтувати нерухомість протягом одного року з моменту купівлі. Гарантією цього виступить депозит розміром 1 000 євро, який, у разі виконання умов, повертається новим власникам житла. Придбані апартаменти можна використовувати як житлові або перетворити їх на готель.

Коментарі