День Святого Валентина – довгоочікуване свято для закоханих. Всі мріють про традиційні валентинки у формі сердець, дівчата жадають квітів, поцілунків та романтики. Але наразі для мільйонів закоханих такої можливості не випадає – lockdown розлучив надто багато пар. Єдиний шанс побачити рідну людину – зв’язатися з нею у одному з месенджерів. Проте, не все так безнадійно!

Кохання – привід порушити обмеження

Луана Ламберт з Бразилії, бойфренд якої мешкає у Японії, і вони не бачилися з 21 березня 2020 року, у відчаї заснувала в «Інстаграмі» рух під назвою «Кохання – це не туризм». Вона закликає відкрити кордони, щоб з’єднати пари по всьому світові, та намагається довести, що це вагома причина порушити обмеження. На сторінках її акаунту пишуть багато дівчат, розлучених зі своїми нареченими, коханими та чоловіками. Там є листи від бразильянок, італійок, жительниць Португалії, Марокко, Франції та інших країн світу. Багато з них вже навіть купили квитки, щоб побачитися один одним, але після закриття кордонів поїздки та польоти стали неможливими.

Таким чином, рух «Кохання – це не туризм», підіймає болючу проблему та наголошує: мова йде не про рядову відпустку чи просто примху, а про з’єднання пар по всій планеті. До важливого для закоханих руху приєдналися вже 16 держав, включаючи Італію, Литву, Данію, Ісландію, Чехію та Австрію. Консульства цих країн дають можливість закоханим, яких розлучила пандемія, отримати візу та можливість знову побачитись у реальному часі.

Коментарі