Не дивлячись на те, що надворі середина листопада, багато людей вже замислюється над тим, де провести Новий рік та Різдво Христове. Якщо з другим проблем не виникає, адже це сімейне свято, то відносно першого можна і розгубитися. Давайте розглянемо популярні варіанти проведення Нового року в Італії.

Ярмарка, гірські курорти чи відомі озера?

Вибір на теренах Італії дійсно величезний. Багато людей вважають, що Новий рік без снігу, то не свято, тому від’їжджають на довгі вихідні у гірськолижні області. Найбільш відомими у цьому сенсі є Курмайор, що знаходиться біля підніжжя Монблану, Валь ді Ф’ємме у Доломітових Альпах та Мадонна-ді-Кампільйо, розташована у 160 км від аеропорту міста Верони.

Прекрасним може бути Новий рік і на озерах Комо чи Гарда. По-перше, тут унікальна природа, а по-друге, ошатні вілли, замки, історичні пам’ятки та спокійна атмосфера зроблять відпочинок незабутнім.

Але й, не від’їжджаючи нікуди зі свого міста, можна непогано провести час на різдвяних ярмарках, які обов’язково організовуються у середмісті. Словом, Італія – чудова країна для проведення Нового року. Крім того, на вулицях будь-якого міста цієї гостинної держави ви обов’язково зустрінете Babbo Natale – місцевого Діда Мороза!

Коментарі