Кажуть, що вже багато часу життя на планеті Земля разом із нами ділять біороботи, які ззовні нічим від нас не відрізняються. І бувають вони не лише в людських тілах, а й в комаших. Вірити в це чи ні – справа індивідуальна. Не бачено – не підтверджено. А от гігантські комахи у садах Трауттмансдорфського замку (Castel Trauttmansdorff) – одного з цікавих місць Італії в альпійському місті Мерано у регіоні Альто Адідже найсправжнісінька реальність.

Походять ці комахи з фантазії та рук скульптора і вченого Лоренцо Поссенті, якому довірили створити в парку інсталяції, пов’язані з темою біорізноманіття.

Таким чином гігантські комахи були розкидані по всій території парку. Ці скульптури, розроблені та створені Поссенті, захопленого мистецтвом із талантом мистця випускника природничих наук, зображають комах у форматі XL, які запилюють квіти.

Відвідувачі парку зможуть помилуватися бджолою-тесляркою на квітці та парою синього аргуса, одного з видів метеликів, на квітці Астер. Комахи-скульптури у садах Трауттмансдорфського замку були вже в попередні роки і тепер їх науковий скульптор задіяв до теми біорізноманіття.

Метою є показати, наскільки важлива взаємодія між комахами та квітами під час запилення для збереження різноманіття флори та фауни.

“Комахи-запилювачі на квітах” (“Insetti impollinatori su fiori”) – так називаються гігантські скульптури у садах Трауттмансдорфського замку, унікального, неймовірного та цікавого місця, майже сюрреалістичного за своєю красою, що займає унікальне панорамне положення та яке ідеально гармоніює з навколишнім природним ландшафтом.

Сади та пейзажі в Мерано

Сади Трауттмансдорфського замку в Мерано, розширені до схилу вниз на загальній площі 12 га, об’єднують екзотичні та середземноморські пейзажі в природному амфітеатрі, захоплюючи видами навколишніх гірських пейзажів.

У списку цікаві місця Італії вони не залишать байдужим жодного відвідувача. У замкових садах ростуть більш ніж 80 найрізноманітніших рослин і дерев з усього світу. Сади Трауттмансдорфського замку зачаровують будь-кого гармонією природи, культури та мистецтва. Різні мультисенсорні станції, стильні сади, художні павільйони та представники тваринного світу роблять сади замку Трауттмансдорффа захоплюючою реальністю. 

У формі природного амфітеатру парк розкинувся на висоті понад 100 метрів і захоплює подих вражаючими пейзажами, панорамою навколишніх гір та міста Мерано. У самому центрі садів Мерано, височіє замок Трауттмансдорф. Колись у ньому імператриця Єлизавета, відома як Сіссі, провела зимовий сезон.

Коментарі