З сьогоднішнього дня вступає у дію декрет про обов’язкове пред’явлення ковід-паспортів, причому не тільки для медичних робітників, але й для педагогів та студентів. Альтернативою є ПЦР-тести, які потрібно буде робити дуже часто, що виглядає доволі абсурдно. Отже, для представників вказаних професій підключення до системи Green Pass – є найкращим виходом.

Відсутність зеленої перепустки = звільнення

З 6 серпня на теренах Італії діє система зелених перепусток, які потрібно буде пред’являти не тільки у барах, ресторанах, басейнах, спортивних залах та інших громадських локаціях, але й на робочих місцях. Педагогам та студентам настійливо рекомендується оформити Covid-паспорти, щоб розпочати навчальний рік традиційним способом, без дистанційного навчання.

Звичайно, можна за допомогою іншого документу довести, що ви перехворіли коронавірусом або кожні два дні здавати вартісний ПЦР-тест, проте треба мати на увазі, що відсутність QR-коду може стати причиною для відсторонення від роботи без збереження заробітної платні. По суті, подібне трактується, як ухилення від праці (умисна відсутність на робочому місці) та карається серйозними штрафними санкціями.

З вересня місяця без зеленого паспорта не можна буде сісти на літак або проїхатися потягом далекого прямування. Уряд планує зберігати таку ситуацію якнайменше до 31 грудня.

Коментарі