Окрім трагічного випадку, що стався зі вчителем музики, який після введення вакцини від вказаного виробника через декілька годин помер, у Італії зафіксовано ще вісім підозрілих сигналів, пов’язаних зі щепленням. То чи є війна проти AstraZeneca спланованою боротьбою фармацевтичних корпорацій, чи дійсно дана вакцина смертельно небезпечна?

Тромбоемболія від вакцини: міф чи правда?

Згідно з заявою директора республіканського агентства по лікарським засобам Ніколя Магріні, на теренах Італії зафіксовано вісім смертей, пов’язаних зі щепленням, а також чотири випадки небезпечного погіршення самопочуття після прийому препарату. Звичайно, ні суспільство, ні влада не можуть спокійно реагувати на подібні новини, а вакцина від AstraZeneca – продовжувати залишатися у обігу. Тому логічно, що розповсюдження препарату припинили до вияснення усіх обставин.

При цьому Магріні відзначив, що, за даними ВООЗ, препарат у цілому безпечний, відповідно, тим, хто отримав першу дозу, не потрібно нічого робити, окрім відслідковування власного самопочуття. Поставки та розповсюдження AstraZeneca тимчасово припинили декілька країн, включаючи Італію, Німеччину, Данію, Литву, Ісландію, Швецію та Францію, але після детальних перевірок планують поновити календар вакцинації цим препаратом.

Практично всі вісім випадків смертей пов’язані з тромбоемболією, яка з’явилася у пацієнтів після вакцинації препаратом «АстраЗенека». Саме цей аспект будуть вивчати медичні працівники, щоб визначити, чи пов’язана тромбоемболія зі щепленням.

На Сицилії померло три людини, чия загибель співпала з вакцинацією, тому там також розпочато розслідування.

Коментарі