Згідно заяв італійських ЗМІ, країну знову накриває (наразі четверта) хвиля пандемії коронавірусу. Часописи посилаються на зростання захворюваності Сovid-19 у деяких регіонах Італії, наприклад, Трентіно – Альто-Адідже та Венето. Найбільше медиків турбує штам дельта як дуже заразний та активно розповсюджуваний.

Що думають з цього приводу італійці

Засоби масової інформації, спираючись на висновки фахівців, вважають, що нову хвилю спровокував чемпіонат Європи по футболу, який пройшов у липні. Справа в тому, що серед хворих дуже багато молодих людей – осіб молодше 40 років (невже вболівальники?).

Що означає четверта хвиля коронавірусу? Це значить, що знову буде жорсткий удар по туристичному бізнесу, отже по економіці – вже зараз відмінено 34 відсотки бронювань. Італійські соцмережі дуже збурені невдоволеними громадянами, яким набридли постійні обмеження, що перманентно діють з кінця 2019 року, то посилюючись, то послаблюючись. У коментарях багато конспірологів, які вважають, що зріст захворювань пов’язаний з вакцинацією та намаганням ввести ковід-паспорти. Багато хто закликає інших готувати попкорн, тому що надалі буде ще цікавіший спектакль, організований урядом (дехто називає це четвертим сезоном найбільш популярного у світі серіалу). Ну що ж поживемо – побачимо!

Коментарі