Влітку цей традиційний захід регулярно проводиться у чарівному та фактурному замкові селища Градари. Проходить шоу кожен четвер з червня по серпень. У дворі фортеці проводяться яскраві паради, у яких беруть участь одягнені у старовинні костюми артисти.

Головна пам’ятка Градари

Фортеця історично пов’язана з містечком, в якому вона знаходиться. Цитадель збудували у 11-му столітті. У різні часи в ньому жили знані дворянські клани. Фортеця знаходиться на горі, висота якої більше ніж 140 метрів. Стратегічно, місце вибрано дуже вигідно – звідси відкривається прекрасний краєвид, тому ймовірний напад ворога можна побачити відразу.

Кожного четверга готелі, що знаходяться поряд із фортецею, заповнюються на 100 %. Це тому, що у цей час на території містечка проходить яскравий, старовинний фестиваль. У рамках заходу проводяться костюмовані шоу з факірами та акробатами, а також із залученням Fire-програми. У даний період тут відкриваються масштабні ринки, де можна придбати сувеніри, зроблені своїми руками, а також відчиняються ятки з вуличною їжею. У Градарі є сенс покуштувати місцеві вина, пасту з дичиною та бобами, м’ясне рагу, козячі та коров’ячі сири, а також знамениту п’ядіну.

Колоритний замок знаходиться серед безкраїх зелених полів та лісів – незважаючи на літній фестиваль, у будь-яку пору року тут дійсно прекрасно!

Коментарі