Довгоочікувану подію, яку на період коронавірусної пандемії вирішено було перенести, наразі розпочато – отож, футболу бути! Чемпіонат стартує у Римі 11 червня 2021 року. Очільниця італійської столиці Вірджинія Раггі назвала подію символом нового часу.

Як проходитиме чемпіонат

Відкриє його знаменитий співак Андреа Бочеллі, який виконає безсмертний хіт Лучано Паваротті Nessum Dorma. Це станеться перед матчем відкриття, який відбудеться між Італією та Туреччиною на Олімпійському стадіоні. На П’яцца дель Пополо у центрі Риму одночасно відкриється футбольна локація, до речі, найбільша фан-зона у Європі, що вмістить біля 1 700 вболівальників.

Проте, власники кав’ярень та ресторанів, що знаходяться поряд зі стадіоном, не відчувають того напливу емоцій, який був раніше, адже торгівля не обіцяє значного пожвавлення. Справа в тому, що кількість глядачів обмежена 25 відсотками, знову ж таки у зв’язку з епідеміологічною ситуацію. Але настрій обов’язково покращиться, якщо національна команда, яка в останній раз завойовувала Кубок Європи у 1968 році, відмінно себе покаже.

Багато хто буде дивитися матчі у ресторанах або на великих екранах, які встановлять за межами стадіону. Окрім названого, у Римі пройдуть ще два матчі групи А: Італія проти Швейцарії – 16 червня, та Італія проти Уельсу – 20 червня. Надалі влада столиці обіцяє організацію видовищних шоу та живу музику.

Коментарі