Карантин – це час, що дається кожному з нас, аби краще пізнати себе, заглибитися у власний внутрішній світ і, саме завдяки контакту з власним Я, усвідомлено сприймати те, що в даний час відбувається на Землі. Цей час дається нам для того, аби максимально очиститися від негативу самому і очистити від нього свій простір. Це час, у який ми повинні менше зависати у віртуалі, навчитися не витрачати його на порожні балачки, а також зрозуміти, що власну думку необхідно висловлювати лише тоді, коли її запитують.
Час пандемії оголює сутність кожного з нас так як цього ніколи раніше не робила з нами жодна життєва ситуація та жодне життєве випробування. Дбаймо про саморозвиток і самовдосконалення, залишаючи іншим право жити згідно з їхніми принципами та переконаннями. Кожен платить власну ціну за свої помилки, страх, нерозсудливість.

Протягом місяця у новинах ми знайомили вас із цікавими українцями в Італії, які розповідали ukrita.com власні історії корисного проведення часу в карантин на тему “Я залишаюсь вдома”. Кожна з чотирьох історій цікава та пізнавальна, тому ми вирішили об’єднати їх в статтю, щоб при бажанні та потребі ви могли до них повернутися і перечитати.

Олена Громик ( Lena Gromyk) із Мілану, викладач класичних танців в італійській школі:

“Щоб частіше бачитись, спілкуватись і підтримувати фізичну форму навіть в умовах повної ізоляції, танці підходять найкраще. Це – один з найприємніших способів залишатись активними, – переконана Олена. – Заняття танцями дозволяють підтримувати здорову вагу, підвищують витривалість, зміцнюють м’язи та кістки. Навіть помірна танцювальна активність знижує рівень стресу та здатна покращувати настрій. Внаслідок дії ендорфінів ми почуваємося краще та щасливіше під час танцю”.
Більше інформації та відео тут – https://www.ukrita.com/news/karantin_chas_dlja_tanciv_spiviv_ta_samorozvitku/2020-03-30-551

Едуард Ростецький (Eddard Sky) з провінції Варезе, Ломбардія фахівець із покращення Google Maps:

“Місцеві експерти покращують Google-мапи. Саме завдяки волонтерам мапи стають більш зручнішими, точнішими і цікавішими. Подорожі та відвідування нових цікавих місць дали мені можливість поділитися з іншими моїм унікальним досвідом перебування, відчуттями та емоціями. Стараюся передати все фотографіями, оцінкою і відгуком. За кожний внесок Google Maps  дає бали і підвищує рівень місцевого експерта. Більшість користувачів і не здогадуються про наші внески, всі бачать лише світлини і відгуки якими ми ділимось. Але це тільки незначна частина того, що робить місцевий експерт. Ми вносимо багато коректив і уточнень, перевіряємо відповідність інформації та доповнюємо її. Додаємо відсутні місця та дороги. До кожної світлини я стараюсь додати відгук. Це може бути опис місця, чому воно мені сподобалося чи не сподобалося, можливо якась рекомендація. Відгуки потрібно писати. Звичайним користувачам вони допомагають зорієнтуватись у виборі місця. А власники бізнесу за допомогою відгуків можуть побачити як свої сильні сторони, так і недоліки”. 
Більше читайте тут – https://www.ukrita.com/lyakaye-ne-sama-pnews/ljakae_ne_sama_pandemija_a_zhorstokist_ta_egojizm_okremikh_ljudej/2020-04-02-568andemiya-a-zhorstokist-ta-egoyizm-okremyh-lyudej/

Лара Чехранова (Lara Chekhranova) з Пескари, регіон Абруццо, оператор з шіатцу (шіатцу – японська терапія, масаж, який покращує циркуляцію енергії в тілі, відновлює баланс і життєву силу організму):

“Найперше, задля власної самоорганізації, я почала вести так званий щоденник дисципліни. Він організовує мене прокидатися в одну і ту ж годину, снідати, обідати і вечеряти в чітко встановлений час. Це дисциплінує знаходячись вдома, не бігати до холодильника численну кількість разів удень. І що найважливіше – підтримує імунну систему. Для підтримання душевної рівноваги обов’язкова щоденна п’яти-десятихвилинна медитація. Медитація – це цілковита зупинка думок і мислення з концентрацією на внутрішніх відчуттях. Медитація розпочинається з правильного дихання: глибокий вдих (не менше 6 секунд) і вдвічі довший видих.
Коли вірус піде собі далеко геть і життя знову налагодиться, я знову поїду у Париж. Аби не почуватися там інопланетянкою, відновлюю і покращую свої знання французької мови.
Позитивні емоції, келих вина для хорошого кровообігу та добрий гумор навіть у час карантину ніхто не відміняв”.
Більше інформації тут – https://www.ukrita.com/karantyn-operatora-shiatczu-shhodennyk-dysczypliny-dlya-pidtrymannya-imunnoyi-systemy-2/

Христина Семеняк (Khrystyna Semenyak) з Мілану, веганка:

“Коли ти сам повністю плануєш свій день і знаходиш багато важливих справ, буденність набирає яскравішого забарвлення… Врешті почала займатися йогою. Уже давно хотіла зайнятися нею на постійній основі і саме зараз знайшла для себе ідеального вчителя. Продовжую вчитися різних асан, не пропускаю щоденні ранкові онлайн заняття.
Йога – не просто захоплення, це важливий елемент у здоровому способі життя. Безумовно, будь-яка інша фізична активність також є запорукою здоров’я. Але уже за короткий термін практикування йоги можу із впевненістю сказати, що вона  дарує не лише тонус та гнучкість тіла. Це свого роду активна медитація, яка вправляє розум і душу. Ні з чим не можу порівняти ту енергію, що отримую від заняття йогою.
Маю великий інтерес до харчуванням і до того, як саме воно впливає на здоров’я. Два роки тому я зробила важливий вибір і крок за кроком змінила власну дієту. Я ще досі вивчаю це питання. У період карантину внесла невеличкі корективи у власне харчування. Оскільки останні місяці головні складові (80%) моєї веганської дієти була сира їжа, я вирішила спробувати перейти на повне сироїдство. Тому зараз вживаю лише сиру, свіжу їжу або ж приготовлену при температурі не більше 42°С. Почуваюся добре, енергійно та легко. Чи дотримуватимуся такого режиму харчування завжди, наразі не знаю. Діятиму лише задля власного комфорту”.
Більше читайте тут – https://www.ukrita.com/karantyn-veganky-joga-eksperymenty-z-syroyidstvom-i-bazhannya-pereyihaty-blyzhche-do-pryrody/

І

Коментарі