Мілан недарма називають столицею моди – навіть в умовах пандемії COVID-19 місцеві кутюр’є не почивають на лаврах, а, застосовуючи весь можливий креатив, творять актуальні тренди, співзвучні часу. При цьому маються на увазі не тільки відомі всім непроникні костюми і медичні маски, оздоблені мереживом та вишивкою, але й набагато дивніші речі. Хочете вірте, хочете – ні: нині до уваги людства представлений мобільний захисний міхур!

Марсіанські хроніки на карантині

Концепт надувного міхура для захисту від коронавірусу придумали в міланській студії DesignLibero. Про це 25 квітня повідомляється на сторінці студії в Twitter.

Передбачається, що міхур Bubble Shield здатний повноцінно захистити людину в громадських місцях від зараження коронавірусом. Він складається з двох частин, з’єднаних застібкою-блискавкою, завдяки чому людина може входити і виходити з нього, що, безперечно, доволі зручно.

Пузир оснащений електричним приводом для компресору потужної помпи, а змінні фільтри на постійній основі очищають повітря. Також передбачена панель сонячної батареї і акумулятор насосу.

Дивлячись на експериментальну модель збоку, важко позбутися відчуття певної футуристичності. Так і хочеться додати до міхура реактивний скейт, що його анонсували у старому фільмі «Назад у майбутнє» – суперовий вийшов би комплект!

Коментарі