Нещодавно стало відомо, що особливо небезпечний штам коронавірусу, який миттєво мутує, перебазувався з туманного Альбіону до Італії. Хвороба характеризується схожим перебігом, але вражаючою контагіозністю, на 70 % більшою, ніж у звичної нам форми вірусу. Яким чином пошесть потрапила на територію Апеннінського півострову?

Перельотам – зась, або Побічні ефекти глобалізації

Коронавірус made in English виявили у італійця, що прибув з Великобританії. Наразі пацієнт знаходиться в умовах суворій ізоляції, як пояснюють у Міністерстві охорони здоров’я Італії. Сім’я чоловіка також дотримується необхідних мір для запобігання контактів зі здоровими особами.

Після цієї прикрої події уряд Італії вирішив перервати авіасполучення зі всіма аеропортами Великобританії до 6 січня 2021 року включно. Крім того, в силу вступає заборона на в’їзд, навіть транзитний, для людей, котрі останні 14 діб знаходилися у цій країні.

Вчені поки що не знають, чого чекати від нового штаму Соvid-19. Зрозуміло одне: набагато збільшені темпи зараження загрожують появою навали хворих, яка здатна просто заблокувати та вивести з ладу систему охорони здоров’я країни. Посадовці мають надію, що різдвяний та новорічний локдаун стримають хвилю інфікувань та не дозволять ситуації вийти з-під контролю.

Коментарі