2021 рік на Апеннінах присвячений 700-річчю зо дня смерті Данте Аліґ’єрі – великого творця «Божественної комедії». У зв’язку з важливою для італійської та світової літератури подією вирішено відправити незабутній твір визнаного генію у відкритий космос. Звичайно, на фоні традиційних заходів – презентацій книг та виставок, а також поетичних конкурсів, дана подія без перебільшення є безпрецедентною.

Унікальне видання «Божественної комедії»

По ініціативі Рафаеля Мартена – президента видавництва з Болоньї, до друку вийде унікальне видання філософської поеми Данте Аліг’єрі. Станеться це вже у жовтні цього року, безпосередньо на борту Міжнародної космічної станції. Знаменитий твір, написаний багато століть тому, досі не втратив актуальності. Отож, таким чином італійці бажають уславити свого генія у масштабах Всесвіту.

Епіграфом для цієї незвичайної книги стали останні строфи «Божественної комедії». Твір буде нанесений лазером на пластину, виготовлену із титану та золота, а потім випущений у відкритий космос на радість інопланетянам. Вказаний сплав спроможний витримати будь-які навантаження та температури, що обов’язково чекатимуть диск у вакуумі глибокого космосу. Крім цього, астронавти відправлять на Землю 700 унікальних, пронумерованих та підписаних копій «Божественної комедії», виданої у ексклюзивному форматі.

Коментарі